ОГОЛОШЕННЯ! З 15.03.2021 року буде здійснюватися пільгове перевезення певної категорії осіб за одноразовими талонами на безоплатний проїзд (або на 50% вартості проїзду)

Дата: 10.03.2021 14:11

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі Осипенківської ТГ з 15.03.2021 року буде здійснюватися пільгове перевезення певної категорії осіб за одноразовими талонами на безоплатний проїзд (або на 50% вартості проїзду).

інваліди війни – згідно посвідчення «Інваліда війни», одноразового талону на безоплатний проїзд;

учасники бойових дій (УБД) – згідно посвідчення «Учасника бойових дій», одноразового талону на безоплатний проїзд;

пенсіонери за віком – на підставі пенсійного посвідчення, одноразового талону на 50% вартості проїзду;

інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують (не більше однієї особи) інвалідів І групи або дітей-інвалідів (в період з 1 жовтня по 15 травня)- згідно посвідчення, одноразового талону на 50% вартості проїзду;

громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, одноразового талону на безоплатний проїзд;

діти з багатодітних сімей на підставі посвідчення «Дитини з багатодітної сім’ї», одноразового талону на безоплатний проїзд;

учні загальноосвітніх шкіл під час навчального процесу (до школи / додому).

Для отримання талонів радимо звернутися до сільської ради за місцем проживання. При собі мати паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, посвідчення, що дає право на пільгу.