Виїзний прийом громадян на території Новопетрівського старостинського округу

Дата: 05.03.2021 13:14

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів місцевого самоврядування сільським головою Агейкиним Олегом Володимировичем 4 березня 2021 року проведено виїзний прийом громадян на території Новопетрівського старостинського округу.

На прийом до сільського голови звернулося 13 мешканців округу із питаннями, що стосуються життя села, а також з питаннями особистого характеру. Основна кількість порушених звернень стосувалась вуличного освітлення, доріг та вивіз сміття.

Жителі Новопетрівського старостинського округу використали своє конституційне право та безперешкодно звернулися до сільського голови із наболілими питаннями.