Підписано перший в Запорізькій області меморандум про партнерство та співробітництво між Бердянською районною державною адміністрацією, територіальними громадами Бердянського району та з громадськістю в сфері туризму

Дата: 01.03.2021 08:31

26 лютого відбулась фінальна сесія (Zoom-конференція), на якій організатори - Національна туристична організація України - ініціювали підписання меморандуму про партнерство та співробітництво між Бердянською районною державною адміністрацією, територіальними громадами Бердянського району Запорізької області, ГО «Запорізька обласна туристична асоціація» та Громадською спілкою «Національна туристична організація України».

У урочистому підписанні меморандуму, метою якого є об’єднання інтересів об’єднаннях територіальних громад Бердянського району, безпосередньо взяли участь голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень, Бердянський міський голова Валерій Баранов, Осипенківський сільський голова Олег Агейкин та Чернігівській селищний голова Віталій Манич.

Голова райдержадміністрації Ірина Півень у виступі підкреслила важливість створення ЛТО, подякувала за активну позицію та участь об’єднаних територіальних громад Бердянського району та наголосила що незабаром до участі у створенні ЛТО та підписання меморандуму долучаться інші громади Бердянщини.

Сьогодні меморандум буде ще підписаний і головою Приморської міської об’єднаної територіальної громади Олександром Кошелевичем.