Про укладання колективних договорів на території Осипенківської ОТГ Бердянського району

Дата: 25.02.2021 08:39

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні роботодавці та представники профспілкових організацій, трудового колективу!

Однією з ознак сучасного суб’єкта господарювання, що піклується про свій кадровий потенціал, є наявність колективного договору. Цей договір укладається між роботодавцем і представниками профспілкового комітету або трудового колективу на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, а також між фізичною особою-підприємцем, який використовує найману працю, та представником трудового колективу.

Наявність у суб’єкта господарювання колективного договору має такі переваги:

• узгодження інтересів найманих працівників і роботодавців;
  • врегулювання трудових і соціально – економічних відносин;
  • впорядкування системи оплати праці;
  • посилення мотивації працівників у вирішені завдань, що стоять перед суб’єктом господарювання;
  • забезпечення соціального захисту та матеріальної підтримки працівників;
  • допомога у вирішенні трудових спорів.

Звертаємо увагу, що повідомну реєстрацію колективних договорів на території Осипенківської ОТГ здійснює інспектор праці виконавчого комітету Осипенківської сільської ради.

Станом на 2020 рік пройшли реєстрацію 3 колективних договори, що охоплює 870 працівників. Зауважень, щодо невідповідностей, зазначених у колективних договорах згідно чинного законодавства, не було.

Нагадуємо, що сторони колективних договорів мають подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа в паперовій формі разом із додатками та супровідним листом.

Звертаємо увагу, що відтепер, сторони колективних договорів мають подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа в паперовій формі (раніше - три) разом із додатками та супровідним листом.

Також з'явилася можливість надіслати його до органу реєстрації у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Подати на реєстрацію колективний договір можна на електронну адресу osipenkosilrada@meta.ua або особисто до приміщення Осипенківської сільської ради за адресою: вул. Маріупольське шосе, 23, телефон для довідок (06153)99-505.