До уваги роботодавців! Розширення кола підприємств-учасників державної програми по частковому безробіттю!

3 лютого 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив Порядок надання допомоги по частковому безробіттю № 74. Тепер програмою можуть скористатися всі юридичні підприємства діяльність яких пов’язана з виробництвом продукції, незалежно від їх форми власності, організаційно-правової форми та підпорядкування, за наявності однієї з трьох підстав:

• зупинення виробництва триває не менше 3 місяців і не перевищує 6 місяців, охоплює не менше як 20 % чисельності працівників, у яких скорочення робочого часу становить 30 % і більше;
  • зупинення виробництва є вимушеним;
  • зупинення виробництва відбувається через карантинні обмеження, встановлені Кабінетом Міністрів України.

За більш детальною інформацією звертайсь до відділу взаємодії з роботодавцями Бердянського міськрайонного центру зайнятості

телефон +3806153 47086.

Всі послуги служби зайнятості – безкоштовні!

Служба зайнятості Ваш навігатор та помічник на ринку праці!

e-mail: berdgcz@ukr.net

факс: (06153)4-70-85