Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрного сектору підготовлено перший у 2021 році семінар

Дата: 12.01.2021 08:55

Для  керівників,  бухгалтерів,  юристів,  кадровиків  та  економістів
аграрного сектору підготовлено перший у 2021  році семінар на тему: «2021  рік:
14%  ПДВ  для  аграріїв,  об’єднана  звітність  ПДФО/ВЗ/ЄСВ,  бюджет,  обіг
землі/пального, зарплата, РКО, звітність».
Семінари  заплановано  провести  з  виконанням  протиепідемічних  вимог,
визначених  постановою  Кабінету  Міністрів  -України  №  1236  та
рекомендаціями  МОЗ  №  50  зокрема,  з  обов’язковим  обмеженням  кількості
учасників,  використанням  масок,  проведенням  дезінфекції,  дотриманням
соціальної дистанції.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ДАТА, ЧАС ПРОВЕДЕННЯ
Мелітопольський міський краєзнавчий
(м. Мелітополь, вул. М. Грушееського
18, зал,  1 пов.)
25 січня 2021 р., початок реєстрації 10.00,
семінар  1 1.00-15.00 (додатково виділяється
час для надання відповідей на питання)
Запорізька обласна універсальна наукова
бібліотека
(проспект Соборний,  142,  1-й поверх,
зал семінарських засідань)
26 січня 2021 р., початок реєстрації 10.00,
семінар  11.00-15.00 (додатково виділяється
час для надання відповідей на питання)
Тільки  учасники  семінару  отримують  Готові  рішення  для  бухгалтера  в
електронному вигляді!

Умови участі ТА ВАРТІСТЬ

Кількість місць для очної участі обмежена постановою Уряду! При оплаті за тиждень до семінару Ваше місце заброньовано з урахуванням обмежень кількості учасників. Кожен учасник має вдягнути захисну маску/респіратор, дотримуватись дистанції не менше 1,5 метри, використовувати встановлені на вході антисептики і паперові рушники в санвузлах!

Семінар коштує 750 грн. з учасника.Вартість включає Довідник бухгалтера«2021 рік: 14% ПДВ для аграріїв, об’єднана звітність ПДФО/ВЗ/ЄСВ, бюджет, обіг землі/пального, праця, РКО, звітність» № 1/2021.

Кожен учасник додатково може придбати Спеціальний випускготових рішень «Оскарження штрафів по пальному/майну/ЄП 4-ї групи, уникнення блокування ПН/РК, підсумований облік роботи, фінансова допомога» № 1/2021 (зміст в Додатку 2, вартість – 200 грн.).

Звертаємо увагу!В разі неможливості відвідати семінар, зокрема, через карантинні обмеження, Ви отримаєте його у відеоформаті з останніми змінами. Відеосемінар (зі зразками документів у wordі) буде надіслано на електронну пошту. Друкований Довідник 1/2021, Спецвипуск 1/2021 та Акти виконаних робіт надійдуть поштою після завершення очних семінарів.

УВАГА! Скористайтесь своїми ЗНИЖКАМИ! Для учасників, які відвідали три з останніх чотирьох семінарів Центру професійних бухгалтерів (квітень – грудень 2020), вартість цього семінару замість 750 грн. знижено – 700 грн. (!)

Кожен учасник може пройти тести за міжнародною програмою CPAAgro – «Сертифікований професійний бухгалтер агросектору» (https://www.cpau.kiev.ua/services/profesijna-sertifikaciya). Вартість тесту 250 грн.

Одному учаснику з Підприємства, з яким є договірна інформаційно-консультаційні послуги на весь 2021 рік, відеосемінар і тести безкоштовні! (табл.).

Присутність на попередніх семінарах Центру професійних бухгалтерів/

Вартість

Вартість семінару (січень-лютий 2021 року), грн.

Тест

Основна (входить Довідник

Знижка (входить Довідник

Знижка (входить Довідник

Спеціаль-ний випуск

(за бажанням)

Рекомен-дована

(входить Довідник

по семінару та Спец-випуск)

CPA Agro

Присутність

Не були НА будь-яких ТРЬОХ з останніх чотирьохсемінарів (квітень – грудень 2020)

Були НА будь-яких ТРЬОХ з останніх чотирьохсемінарів (квітень – грудень 2020)

без-коштовно (1 чол.)

Підписали договір про надання інформаційно-консультаційних послуг на 2020 рік

без-коштовно

(1 чол.)

УВАГА!АКЦІЯ «ПІДПИСКА НА СЕМІНАРИ 2021 року ЗА ЦІНОЮ 2020 року»!

На прохання аграріїв Центр пропонує оформлення підписки на чотири семінари 2021 року за ціною 2020 року (по 850 грн.). Підписка коштує 3400 грн./рік. У вартість входить чотири семінари/відеосемінари з Довідниками та Спецвипусками 2021 року. Оформивши підписку, Ви гарантовано не пропустите семінари Центру, отримаєте економію витрат та часу (замість 4-х рахунків/актів буде один на рік).

УВАГА! ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ!

Безготівковий розрахунок здійснюється ВИКЛЮЧНО на ФОП МетелицяВолодимир Михайлович!

При очній участі в семінарі: завантажте Рахунок-фактуру ФОПМетелиця Володимир Михайлович (ІН 2978215692) і зазначте в ньому дату та вартість послуг (зі знижкою – 700 грн., без знижки – 750 грн., додаткова література (Спеціальний випуск) – 200 грн., тест за програмою CPAAgro – 250 грн.); здійсніть оплату; завантажте Акт прийому-передачі виконаних робіт; зазначте в Акті власні реквізити, дату складання Акта датою семінару та вартість послуг; роздрукуйте Акт у двох екземплярах, підпишіть і візьміть з собою; на семінарі надайте Акти і заберіть свій екземпляр підписаний і з печаткою.

При готівковому розрахунку за семінар: візьміть готівку, здійсніть оплату при реєстрації перед початком семінару, отримайте на місці квитанцію про оплату на ФОП Метелиця В.М. (ІН 2978215692).

При участі у відеосемінарі: Акти виконаних робіт ФОП Метелиця В.М. (ІН 2978215692)разом з літературою надійдуть поштою після завершення очних семінарів.

При оплаті річної підписки на 4 семінари 2021 року: завантажте Рахунок-фактуру ФОП Метелиця В.М. (ІН 2978215692) на вартість послуг 3400 грн.; здійсніть оплату; завантажте Акт прийому-передачі виконаних робіт на вартість 3400 грн.; зазначте в Акті власні реквізити, дату складання Акта 31 жовтня 2021 р.; роздрукуйте Акт у двох екземплярах, підпишіть і візьміть з собою на перший очний семінар; на семінарі надайте Акти і заберіть свій екземпляр підписаний і з печаткою.