Застосування агрохімікатів у сільському та лісовому господарстві

Дата: 22.12.2020 10:55

З метою запобігання отруєння бджіл та їх максимального збереження, зведення до мінімуму негативної дії пестицидів на людей та довкілля під час обробки медоносних рослин та садів хімічними засобами захисту рослин повідомляємо про таке.

Відповідно до статті 31 Закону України «Про бджільництво» застосування агрохімікатів у сільському та лісовому господарстві дозволяється дозволяється згідно з їх Переліком, затвердженим в установленому порядку центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.

Разом з тим, відповідно до статті 38 Закону України «Про бджільництво» порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради пропонує  передчасне придбання у 2021 році сільгоспвиробниками безпечних агрохімікатів для галузі бджільництва занесених до переліку дозволених до використання в Україні.