Державній службі зайнятості 30-ть років!

Дата: 21.12.2020 15:34

Державній службі зайнятості 30-ть років!

Шановні Єсипова Тамаро Миколаївно, Болтенкова Ірино Іванівно, Гальченко Тамаро Францевно, Чепурна Маріє Дмитрівно, Ангеловська Маріє Іванівно, Турлакова Ніно Дмитрівно, Кумпан Наталю Миколаїівно, Семенченко Валентино Іванівно, Кара Тетяно Іванівно, Литвин Ларисо Михайлівно, Барабаш Галино Василівно, Онищенко Тетяно Михайлівно, Міріленко Людмило Олександрівно, Зіньковська Тамаро Миколаївно, Новікова Олено Вікторівно, Зінчук Світлано Петрівно!

Колектив Бердянського міськрайонного центру зайнятості вітає Вас з 30-річчям створення державної служби зайнятості! Тож у цей святковий день прийміть щирі вітання та глибоку вдячність за Вашу працю і важливий внесок у розбудову нашої служби. Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щастя та благополуччя!

З повагою,

директорка Бердянського МРЦЗ Олена Романова