Профіль Осипенківської громади

Дата: 16.12.2020 11:18

За підтримці Європейського Союзу та Міністерства іноземних справ Королівства Данії в межах діяльності із мобілізації громад здійснюваної Програмою відновлення і розбудови миру ООН в реалізації підходу громадської безпеки і соціальної згуртованості у громадах Запорізької областей спільно з Осипенківською громадою було створено Профіль Осипенківської громади - це документ, який відображає погляд на спільноту зсередини, в ньому відображається узагальнений аналіз, оцінка фактичного стану та тенденції розвитку території. Такий документ дозволяє зробити більш кваліфіковані прогнози для подальшого соціально-економічного розвитку території на найближчі роки. Як правило, Профіль громади використовується для представлення його потенційним інвесторам, які за цим документом оцінюють можливості Осипенківської  громади та її потенціал.