Запрошуємо взяти участь у онлайн презентації Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка відбудеться 17.12.2020 о 14:00 годині у форматі відео-Zoom

Під час  презентації Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) будуть представлені проєкти допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств (виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м'яса, домашньої птиці (окрім курятини), аквакультури та солодощів, які здійснюють діяльність на території регіону) та сільських громад Запорізької області.

Під час заходу у Вас буде можливість поставити запитання щодо проєктів, які Вас зацікавлять та запропонувати власні ідеї до співпраці.

Для участі у заході, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: