«Здолаємо  насильство разом»

Дата: 08.12.2020 08:05

«Здолаємо  насильство разом»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблеми подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Отож, з цієї нагоди 4 грудня, поточного року провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко, організувала та провела інформаційний вебінар на тему: «Запобігання нелегальної трудової міграції».

Протягом вебінару, Юлія Костенко розповіла учасникам правила безпечної міграції та працевлаштування, також обговорили  міфи та факти роботи за кордоном, вплив COVID – 19 на міграцію, фахівець продемонструвала ресурси з безпечної міграції та протидії торгівлі людьми. Хвилюючі аспекти даної теми, Юлія Костенко підтвердила достовірними відеоматеріалами, протягом заходу відбувалось жваве обговорення, а наприкінці учасники ставили багато запитань, на які отримали змістовні відповіді.

Провідний фахівець з профорієнтації,

Юлія Костенко