Поліцейським офіцерам Олександру Нестерову та Андрію Корнету було вручено службовий автомобіль

Дата: 28.11.2020 15:01

27 листопала 2020 року поліцейським офіцерам Олександру Нестерову та Андрію Корнету було вручено службовий автомобіль, який наша ОТГ мала змогу отримати в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

Привітав дільничних голова громади Олег Агейкин, зауваживши, що ОТГ має великі сподівання на Олександра та Андрія, завжди готова у разі необхідності підтримувати їх.

Автомобіль Renault Duster, оснащений спорядженням для подолання кризових ситуацій, в яких можуть опинитися мешканці громади, значно полегшить офіцерам громади виконувати свої посадові обов’язки та дозволить значно швидше реагувати на звернення жителів.

Сільська рада облаштувала на поліцейській станції для дільничних робочий кабінет та кімнату відпочинку меблями, новою комп’ютерною технікою  та побутовими приладами.