Робота за кордоном: як працевлаштуватися успішно та не потрапити в халепу

Дата: 24.11.2020 13:59

Робота за кордоном:

як працевлаштуватися успішно та не потрапити в халепу

Торгівля людьми – одна з актуальних проблем не лише сучасної України, а й усього світу. Втрапити в халепу може кожен, незважаючи на гендерні відмінності, освіту, професійний досвід та соціальний статус. Єдиним шляхом уникнення негативної ситуації є обізнаність з нагальної теми, адже, як казав Натан Ротшильд – англійський банкір: «Хто володіє інформацією – той володіє світом».

20 листопада поточного року з метою поінформувати безробітних клієнтів щодо запобігання нелегальної трудової міграції, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко організувала та провела інформаційний вебінар.

Протягом заходу обговорювалися наступні запитання:

• правила безпечної міграції та працевлаштування;
  • міфи та факти роботи за кордоном;
  • ресурси з безпечної міграції та протидії торгівлі людьми;
  • вплив COVID – 19 на міграцію.

Хвилюючі аспекти даної теми Юлія Костенко підтвердила достовірними відеоматеріалами, протягом заходу відбувалось жваве обговорення, а наприкінці учасники мали можливість поставити запитання та отримати на них змістовні відповіді.

Дякуємо за нові знання та методичні матеріали для проведення вебінару ГПО «Егіда Запоріжжя».

Юлія Костенко,

провідний фахівець з профорієнтації