Про державну підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства

Дата: 23.10.2020 09:54

Про державну підтримку

розвитку садівництва, виноградарства

та хмелярства

Звертаємо увагу на те, що на сайті Мінекономрозвитку оприлюднено нові форми заявок та відповідних документів для нарахування та виплати державної підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства, затверджені наказом Мінекономіки від 11.09.2020 № 1750, а також зміни від 23.09.2020 до постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 №587 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».

Суб'єктам господарювання, що претендують на отримання фінансової підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства необхідно до 30 жовтня 2020 року надати обласній комісії документи, перелік яких затвердженно Порядком вищезазначеної постанови.