Святковий концерт до Дня захисника України

Дата: 15.10.2020 14:22

14 жовтня  українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва. Усі ці три свята тісно між собою пов’язані.

В центрі села відбувся святковий концерт та гості з Берестівської ОТГ. Також на свято завітав заступник сільського голови з питань ЖКГ – Агейкин Олег Володимирович. "Це свято уособлює дух боротьби за Українську державу в різні періоди історії та сьогодення. Свято захисника - це данина пам’яті нашим предкам, які боролися за сильну та незалежну Україну. І сьогодні наші воїни продовжують самовіддано та мужньо стояти на її захисті", - сказав Олег Володимирович. Він висловив велику вдячність і повагу всім, хто стоїть сьогодні на передових позиціях, продовжуючи захищати цілісність і суверенітет держави.