Дата: 12.10.2020 15:29

Завдяки співпраці  Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Громадська безпека та соціальна згуртованість» в Україні та виконавчого комітету Осипенківської сільської ради, в особі заступника сільського голови Агейкина О.В., було придбано та надано трьом підпорядкованим Місцевим пожежним охоронам інструменти з діелектричним захистом, такі як: рукавиці, ножиці, драбини, навігатори. Які, в свою чергу, будуть слугувати захистом від електричного струму працівників пожежної охорони.

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради висловлює команді ПРООН вдячність за можливість взяти участь в цьому проекту та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!