Вітаємо вас з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек

Шановні колеги!

Вітаємо вас з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек.

2020 рік став роком випробувань для кожного з нас. Не оминули труднощі, повязані із пандемією, і бібліотечну галузь. Значний проміжок часу ви працювали без свого читача. Але справжня майстерність, професіоналізм і полягає в тому, щоб у будь-яких умовах налагодити зв'язок з населенням, надавати можливі послуги в онлайн-режимі, бути корисними читачеві, не зважаючи ні на що.

Книгозбірні активно працюють у соціальних мережах. Удосконалюється рівень володіння бібліотекарями компютерною грамотністю, діють сайти та блоги бібліотек, готуються буктрейлери та мультимедійні презентації. Для інформації про діяльність бібліотечної громадськості працюють «Прес - клуб бібліотек Запорізького краю» та «Запорізький піар- офіс сучасних бібліотек». І це лише незначний перелік послуг, якими наразі володіє бібліотечна галузь»

Від щирого серця вітаємо вас із святом, бажаємо міцного здоровя, подальших здобутків у вашій справі і щоб ніякі труднощі не завадили досягненню життєстверджуючої мети.

директор Департаменту культури,

туризму, національностей