Осипенківська громада
Запорізька область, Бердянський район

Легалізація зайнятості молоді

Легалізація зайнятості молоді

Молодь - це складова робочої сили, додатковий потенціал. В Україна молодіжне безробіття вважають однією з найактуальніших проблем, оскільки вона впливає на економіку та стабільність держави. Недостатня кількість робочих місць та несприятливі умови для розвитку підприємництва приводять до збільшення чисельності молодих людей, що реалізують власну економічну активність в тіньовій економіці.

Традиційно, протягом вересня, в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості проводиться «Місячник зайнятості молоді», котрий націлений на підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі та підвищення рівня працевлаштування цієї категорії громадян. 

         Так, 21 вересня поточного року в приміщенні Бердянського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар на який було запрошено головного спеціаліста відділу з питань врегулювання соціально-трудових відносин та взаємодії з соціальними фондами УПСЗН Тихоненко Вікторію та роботодавців міста і району. На заході обговорювалися питання трудової активності молоді у сучасному економічному середовищі.

         Під час семінару фахівець відділу по роботі з роботодавцями поінформувала учасників про категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, відповідно до ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення»,  також була надана інформація щодо порядку надання компенсацій роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вікторія Миколаївна зупинилась на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про відповідальність за порушення Закону про працю.

Після завершення семінару роботодавці отримали вичерпні й аргументовані відповіді на запитання, які їх цікавили.  « повернутися до списку новин