Осипенківська громада
Запорізька область, Бердянський район

Правильно обрана професія – запорука успішного майбутнього

Правильно обрана професія – запорука успішного майбутнього

11 вересня поточного року в місті Мелітополь відбувся «YUOTH EMPLOYMENT FORUM 2020 «Сучасні виклики та тренди майбутнього на шляху до працевлаштування молоді Запорізької області». Форум проходив за участю чотирьох агентств ООН та дванадцяти міжнародних партнерів.

Надія Волкова, яка очолює громадську організацію «Нова ініціатива Надія», запросила провідного фахівця з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлію Костенко взяти участь у заході.

Юлія Костенко, в свою чергу, ознайомила студентів Мелітопольських та Бердянських навчальних закладів з ринком праці, вимогами роботодавців щодо потенційного шукача роботи, сучасними професійними трендами.

Протягом заходу з молоддю проводили цікаві тренінги, а також була влаштована екскурсія на підприємство ТОВ «ЗАВОД ЕКОПРОМЛІТ», де вони мали змогу побачити процес сучасного ливарного виробництва із середини.

Наприкінці всі були під враженням емоційного та насиченого дня. Дякуємо за запрошення, чекаємо на наступну зустріч.« повернутися до списку новин