Мешканці Бердянського району Галині Дранко присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 11.09.2020 15:44

На початку року Бердянська райдержадміністрація звернулася до Запорізької облдержадміністрації із проханням порушити клопотання перед Президентом України про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» мешканці с.Новопетрівка Галині Дранко.

9 вересня, перебуваючи з візитом в Бердянському районі, голова облдержадміністрації Віталій Боговін привітав Дранко Галину із присвоєнням їй почесного звання України «Мати-героїня» відповідно до Указу Президента України від 08.05.2020 № 170/2020. Віталій Вікторович вручив героїчній матусі 5 дітей державну нагороду.

Спільно з чоловіком Юрієм, Галина Дранко виховує трьох доньок та двох синів. Старшій доньці виповнилося 25 років, меншому синочку – 9. Жінка зробила вагомий внесок у виховання дітей в сім'ї, створила сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, їх належного виховання та розвитку.

Бердянська райдержадміністрації вітає з визначною подією сім’ю Галини та Юрія Дранків.