ПРОГРАМИ ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ

Дата: 17.07.2020 08:24

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує у липні 2020 року в Запорізькій області широку інформаційну кампанію та надати податкову консультаційну підтримку виробникам сільськогосподарської продукції, які бажають прийняти участь у конкурсі грантів ПРОГРАМИ ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств).

ФАО планує провести інформаційні зустрічі для учасників конкурсу грантів з громади, яким буде представлено мультимедійну презентацію умов конкурсу грантів, вимог до учасників, основних розділів грантової заявки, яку мають подати учасники, буде надано відповіді на питання.

Усі заходи будуть проведені із дотриманням санітарних вимог зі сторони ФАО, а також ФАО забезпечить учасників масками та дезінфікуючими засобами.

Коротка інформація про конкурс грантів представлена у додатку до листа.

Якщо Вас зацікавила дана інформація просимо звертатись до виконавчого комітету з метою організації зустрічі з експертами орієнтовно 24.07.2020 року.