Підготовка юристів в НУК імені адмірала Макарова

Доводимо до Вашого відома, що вже більш ніж 25 років в НУК імені адмірала Макарова здійснюється підготовка юристів. За цей час наш університет закінчило понад 1500 студентів за спеціальністю «Право».

Ці фахівці зараз успішно працевлаштовані, серед них: Суддя Верховного суду України, більш ніж 35 суддів, адвокати, нотаріуси, судові та морські агенти, фахівці, які очолюють крюїнгові компанії та успішно працюють в них.

На 2020 рік МОН України встановлені наступні умови здобуття вищої юридичної освіти:

• Вступ на основі диплома бакалавра, спеціаліста або магістра будьякої спеціальності на другий або третій курс нормативного терміну навчання:
  • (на 2 роки – денна форма навчання та 2,5 роки – заочна форма навчання)
  • (або на 3 роки  денна форма навчання та 3,5 роки – заочна форма навчання);
  • Вступ на основі диплома молодшого спеціаліста будьякої спеціальності на скорочений термін навчання:
  • На 2 роки – денна форма навчання та 2,5 роки – заочна форма навчання.

Також повідомляємо, що станом на 01.09.2019р. в НУК встановлені наступні  ціни за оплату навчання:

_ вступ на основі бакалавра, спеціаліста або магістра за будь-якої спеціальності – 12350 грн. за рік (денна, заочна форма навчання);

• Вступ на основі спеціальності ОКР молодшого спеціаліста на скорочений  термін навчання – 14000 грн. за рік (денна форма навчання); 11000 грн. за рік (заочна форма навчання).

Для мешканців м.Херсон та Херсонської області навчання буде  здійснюватися в Херсонській філії НУК імені адмірала Макарова.

Телефон контактної особи: (093) 73 09 709 – Ірина Козирєва.

З повагою

Ректор                                                                                                                         Є.І.Трушляков