Увага!

УВАГА!

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке відбулося 7 квітня, вирішено, що три міста - Запоріжжя, Мелітополь та Бердянськ, в яких зафіксовані випадки захворювання коронавірусів, визнані територіями карантинної зони.

Саме тому на в’їздах-виїздах у ці населені пункти розташувуються контрольно-пропускні пункти. Загалом їх 14. У Бердянську три.

В’їзд та виїзд дозволено:

• вантажним автомобілям, що перевозять продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали тощо;
  • транзитним транспортним засобам (без права зупинки та стоянки); транспортним засобам підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність населених пунктів;
  • транспортним засобам фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано на території карантинних зон та які повертаються до місць постійного проживання;
  • транспортним засобам фізичних осіб, які працюють на об’єктах життєзабезпечення населених пунктів карантинної зони та проживають поза її межами.