Патронат над дитиною - це професійна послуга

Патронат над дитиною – це професійна послуга

Патронат над дитиною – передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, потребує захисту у сім'ї патронатного вихователя та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім'ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, послуга патронату над дитиною набуває все більшої актуальності.

До сім'ї патронатного вихователя можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років.

Термін перебування дитини у родині визначається індивідуально залежно від потреб дитини та процесу вирішення питання щодо її повернення в рідну сім'ю або влаштування під опіку/піклування, усиновлення та ін., але не може перевищувати 3 місяців, проте в окремих випадках може бути подовжений до 6 місяців.