Нагородження учасників конкурсу відеороликів «Моя громада – моє майбутнє» у Бердянську

Дата: 13.01.2020 08:23

Нагородження учасників конкурсу відеороликів

«Моя громада – моє майбутнє» у Бердянську

9 січня 2020 року в приміщенні Бердянського міськрайонного центру зайнятості відбулося нагородження учасників загальнообласного конкурсу відеороликів «Моя громада – моє майбутнє», який проходив протягом жовтня-грудня 2019 року серед учнів шкіл об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Нагадаємо, що у загальнообласному конкурсі прийняли участь близько 70 відеороликів. До участі в обласному турі конкурсу надійшло 43 відеороботи, серед яких нашою конурсною комісією відібрано 4 (від м. Бердянська та Бердянського району). Усі ролики були розміщені на ютубі. З усіх 43 відеоробіт члени обласного журі відібрали 10 кращих відероликів, серед яких є наші учні, яких визначили в двох номінаціях.

Хочеться відмітити, що всі відеосюжети щирі, сповнені любові та теплих почуттів до рідного краю, гордістю за нашу Батьківщину. Сподіваємось, що наша учнівська молодь, як наше майбутньє, зможе реалізувати всі свої бажання та мрії там, де народжені.

Отже вітаємо переможців!

І місце:

• Гарбузова Ольга Віталіївна, учениця 11 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Зозуля Альона Сергіївна, учениця 10 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Артамонова Дар’я Сергіївна, учениця 10 класу Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Бердянської міської ради Запорізької області.

ІІ місце та переможці в номінаціях «Он-лайн-голосування» та «Кращий професійний відеоролик»:

• Юрченко Дар’я Юріївна, Черниш Олександр Олександрович та Горбунова Анастасія Олександрівна, учні 11 класу Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Бердянської міської ради Запорізької області.

ІІІ місце:

• Гонтар Катерина Юріївна, учениця Бердянської гімназії №3 «Сузір’я» Бердянської міської ради Запорізької області.Фото без опису