Про Національний конкурс «Благодійна Україна-2019»

У жовтні 2019 року стартував Національний конкурс «Благодійна Україна-2019» – загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Метою Конкурсу є розвиток благодійництва і волонтерства в Україні.

Цього року Національна експертна рада Конкурсу визначатиме переможців у 16-тьох колективних номінаціях, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

У Конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 01 січня по 31 грудня 2019 року.

Остаточний термін подачі заявок для участі в Конкурсі – 01 березня 2020 року. Контактна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Оксана Лобко, моб. тел. 067-16-404-11.З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному вебсайті конкурсу: https://blagoukraine.org