Щорічний Форум Smart Building, який відбудеться 13-14 лютого 2020 р. у Міжнародному виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15) за підтримки галузевих Міністерств та організацій.

Дата: 26.12.2019 15:02

Запрошуємо відвідати щорічний Форум Smart Building, який відбудеться 13-14 лютого 2020 р. у Міжнародному виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15) за підтримки галузевих М іністерств та організацій. SM A RT B U ILD IN G - міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення "Розумного міста". Це єдиний майданчик в Україні, який об'єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва. В рамках ділової програми заплановано проведення одноденної конференції (14 лютого) і виступи понад ЗО спікерів. Серед відвідувачів заходу - міські голови та голови райдержадміністрацій, керівники комунальних підприємств, ЖЕКів, ОСББ, керуючих компаній, керівники будівельних компаній та представники бізнесу. Повідомляємо, що для представників міських та районних адміністрацій, комунальних підприємств вхід на виставку і конференцію - БЕЗКОШ ТОВНИЙ. Будемо дуже вдячні, якщо цю інформацію буде поширено серед комунальних підприємств, ОСББ та ЖЕКів. Реєстрація за посиланням: https://iot-forum-kiev.ticketforevent.com/ Офіційне відкриття заходу: 13 лютого о 10:00 годині. Час роботи конференції: 14 лютого з 10:00 до 18:00 години. Детальнішу інформацію про программу заходу можна отримати на веб-сайті форуму: smart-building.monet.kiev.ua або за телефоном організаторів: 0955234893. Сподіваємося на плідну співпрацю і будемо щиро раді бачити Вас на Форумі.