Придбання шкільного автобусу Червонопільській ЗОШ

Шкільний автобус – школі. З таким підґрунтям  було прийнято рішення щодо придбання для Червонопільської ЗОШ І-ІІІ ст.. Осипенківської сільської ради шкільного автобуса за рахунок залишків освітньої субвенції (відповідно до Постанови  КМУ від 14 січня 2015 р. № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», зі змінами).

Рішенням Осипеківської сільської ради № 9 від 19.06.2019 року,  було виділено 1900,000 тис.грн на придбання  шкільного автобуса для Червонопільської ЗОШ І-ІІІ ст..

Після проведеної процедури закупівлі – в грудні 2019 року Червонопільська школа отримала новий шкільний автобус  Еталон та завдяки процедурі відкритих торгів економія місцевого бюджету  склала 115,000 тис.грн. Вартість закупівлі становить 1785,000 тис.грн.