Виїзний прийом громадян сільським головою в Червонопільському старостинському окрузі

13 листопада 2019 року голова Осипенківської сільської ради Смага Валентин Іванович здійснив виїзний прийом громадян в Червонопільському старостинському окрузі, зокрема в село Червоне Поле.

В ході спілкування до керівника громади зверталися мешканці з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Велике занепокоєння у сільських мешканців викликають питання підключення газу, освітлення вулиць, прибирання аварійних дерев,  встановлення банкомату для зняття грошей та заміна вікон у вчительському будинку.

На задані питання Валентин Іванович надав вичерпні роз'яснення та шляхи вирішення проблем.