До уваги платників податків!

Бердянське управління Державної казначейської служби України Запорізької області повідомляє стосовно суттєвих змін у процесі здійснення казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів, які відбудуться з 01.01.2020, а саме щодо відкриття бюджетних рахунків в органах державної казначейської служби України виключно за стандартом IBAN та за новими балансовими рахунками, визначеними Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, згідно якого рахунки формуються відповідно до вимог Національного банку України і налічуватимуть 18 знаків.

Інформація про розміщення нових реквізитів рахунків буде надано пізніше, а саме, після завершення тестування програмного забезпечення.

Начальник                                                                                                                    Світлана Микула