Щодо розміщення матеріалів в рамках проекту "Я маю право"

Дата: 04.11.2019 14:56

В Україні та у Запорізькій області, зокрема, продовжує реалізовуватись загальнопросвітницький проект Міністерства юстиції України "Я маю право!" (далі - проект), спрямований на пдвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.

Втілення проекту відбувається шляхом проведення масштабних акцій просвітницького характеру, а саме консультативних зустрічей з населенням, розповсюдження серед пересічних громадян наглядного роз' яснювального матеріалу на правову тематику (буклети, флаєри, пам' ятки, відеоролики ті ін.), розробленого як Міністерством юстиції України, так і Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області.