Про конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств Запорізької області

Дата: 11.09.2019 14:45

Про конкурс грантів на започаткування,

відновлення та розширення мікро, малих та

середніх підприємств Запорізької області

Програма Організації Об'єднаних Націй із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Запорізької області, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств. З метою системного та сталого розвитку пріоритетних секторів економіки цільових регіонів, грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проектів в таких секторах: 1) виготовлення кераміки; 2) текстильна промисловість; 3) індустрія гостинності (в т. ч. готельно-ресторанний сектор, індустрія розваг та відпочинку); 4) виробництво харчових продуктів; 5) зернові та олійні культури; 6) молочні продукти та яловичина; 7) домашня птиця та яйця. Додатково можуть бути підтримані грантові заявки, які мають відповідний зв'язок з пріоритетними секторами.

Бердянська райдержадміністрація звертається до Вас з проханням проінформувати суб’єктів господарської діяльності та потенційно-зацікавлених осіб в населених пунктах, які знаходяться на підпорядкованій Вам території про «Конкурс грантів на започаткування,

відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств Запорізької області» та про проведення прес-конференції та інформаційної сесій, яка відбудеться 19 вересня 2019 року о 14.00 годині, за адресою: м. Бердянськ Площа Єднання, 2 кабінет 70.

Додаткова інформація щодо умов конкурсу та процедури подачі заявок додається.