Святкування 28-ої річниці Незалежності України

До Дня Державного Прапора та до Дня 28-ої річниці Незалежності України в с.Осипенко відбувся мітинг-реквієм за загиблими воїнами АТО, флешмоб та святковий концерт.

З щирими привітаннями на святі виступили: заступник голови Бердянської РДА Олійник Микола Петрович та начальник відділу освіти Осипенківської сільської ради Яковенко Лариса Миколаївна.

«Сьогодні для кожного з нас особливий день – День народження нашої держави. Хочу побажати усім нам миру і злагоди. Бажаю Божого благословення для розбудови рідної державиМи повинні пам'ятати ту високу ціну, яку наш народ заплатив за право бути незалежними. І сьогодні військові на сході України тримають фронт, щоб ми тут, на Бердянщині могли в мирі відзначати це свято.