Осипенківська громада
Запорізька область, Бердянський район

Асоціація міст України 18-20 червня 2019 року в Одесі проводить XV Український муніципальний форум!

Асоціація міст України 18-20 червня 2019 року в Одесі проводить XV Український муніципальний форум!

Голови громад, урядовці, експерти та представники міжнародних організацій зберуться для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

Це справжній майданчик для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації, відкритого врядування та підтримки економічного розвитку громад.

Серед закордонних гостей АМУ очікує представників партнерських асоціацій місцевого самоврядування, керівників КМРВЄ, міжнародних експертів.

Програма Форуму передбачає три тематичні дні:

18 червня. День діалогу з владою. Він проводиться в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Обговорюватимуть питання бюджетного забезпечення територіальних громад, житлово-комунальне господарство, земельні відносини та містобудування, а також освіту, охорону здоров’я та соціальний захист.

19 червня. День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Проводиться в рамках проекту Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

20 червня - День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст.

Він проводиться в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», який Асоціація Міст України впроваджує спільно з Федерацією канадських муніципалітетів.

Відкриття Форуму: о 12.00 год. 18 червня.

 « повернутися до списку новин