В ЗАПОРІЖЖІ ВІДЗНАЧЕНО ЛАУРЕАТІВ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ «ОБДАРОВАНІ УЧНІ - 2019»

Серед лауреатів обласної премії І місце зайняв учень 10 класу Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - Кривцун Антон Олексійович. Щиро вітаємо з перемогою!

Нехай у всіх планах і починаннях тебе супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, навчання приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення.

Напередодні завершення навчального року відбулася урочиста церемонія вручення обласної премії учням-переможцям всеукраїнських олімпіад і конкурсів 2018/2019 навчального року, у якій взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Цього року обласною премією  нагороджено 74 учнів, з яких четверо вибороли перемогу у двох конкурсах і олімпіадах та отримали винагороду за кожне призове місце. Переможці та лауреати обласної премії отримали сертифікати за підписами голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради, а також грошові премії в таких розмірах:

• І місце - 3 тис. грн;
  • ІІ місце - 2 тис. грн;
  • ІІІ місце - 1 тис. грн.