Про забезпечення сільгоспвиробників сільськогосподарською технікою та обладнанням на умовах фінансового лізингу

Запорізька філія Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» з 2000 року, на території Запорізької області, впроваджує державну програму по забезпеченню сільгоспвиробників регіону сільськогосподарською технікою та обладнанням на умовах фінансового лізингу.

В даний час Запорізька філія має можливість поставити техніку та обладнання вітчизняного та іноземного виробництва, а також комунальну техніку для новостворених комунальних підприємств об'єднаних територіальних громад на умовах фінансового лізингу терміном до 4,2 років, під 19% річних.

Більш детальну інформацію можливо отримати за адресою:

м.Запоріжжя, пр.Соборний, 152-В, оф.211, або за телефонами (061)787-54-18, (0612)62-00-32.