Запрошуємо до участі у міжнародному проекті "Подолання наслідків конфлікту"

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що в рамках міжнародного проекту «Подолання наслідків конфлікту», який реалізується Запорізькою державною адміністрацією та аналітичним центром «СВ-Платформа» (м.Київ), за фінансової підтримки Світового банку, у м.Бердянськ 20 травня 2019 року о 9:00 в приміщенні клубу «Маяк» за адресою: вул.Чубаря, 104/24 заплановано проведення навчально-методичних семінарів-тренінгів із працевлаштування та відкриття власної справи, а саме:

-Тренінг з пошуку роботи

- Профконсультаційний короткотерміновий майстер-клас

- Семінар з розвитку бізнесу

- Тренінг зі старту бізнесу

Участь у заходах проекту безкоштовна. До участі у проекті запрошуються особи, які потрапили у складні життєві обставини, вимушені переселенці із Донбасу та Криму, ветерани АТО.

За додатковою інформацією звертатися до Осипенківської сільської ради (2 кабінет) та за телефоном 99-1-46.