Благодійний телевізійний марафон "Пам'ять"

Дата: 02.05.2019 14:55

20-тий ювілейний  Благодійний телевізійний марафон «Пам'ять»

З нагоди відзначення у 2019 році Дня пам'яті, примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, виконавчий комітет Осипенківської сільської ради звертається до мешканців громади, керівників комунальних підприємств, установ, організацій, приватних підприємств з проханням підтримати дану акцію, зробити свій посильний внесок, щоб кожний ветеран відчув піклування про себе.

Грошові внески приймаються на розрахунковий рахунок: «Запорізької обласної організації ветеранів України», №26003021716002 в АТ «Альфа-Банк»,  код ЄДРПОУ 20491359, МФО 300346, м.Київ, ознака неприбутковості 0032 з позначкою «Благодійний внесок у фонд телемарафону «Пам'ять», із зазначенням повної назви платника та Бердянського району.

Кошти, які будуть зібрані на благодійний рахунок заходу, будуть використанні виключно для надання адресної допомоги ветеранам та учасникам АТО, що проживають на території Осипенківської громади.