Всеукраїнська акція «Серце до серця»

Дата: 12.03.2019 14:24

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходитиме 14 Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

За час існування акція встигла набути загальнонаціональної підтримки. Минулого року Запорізька область у період проведення акції «Почуй світ» зібрала  215 877,41 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано в Обласну дитячу лікарню 29 слухових апаратів, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні. Просимо всіх небайдужих прийняти участь у Всеукраїнській акції «Серце до серця».

За додатковою інформацією звертатися до обласного представника ВБФ «Серце до серця» та координатора акції у Запорізькій області Оксани Левченко (063)3597711, zp.serce@gmail.com.