Вокальний фестиваль-конкурс "Пролісок"

2 березня 2019 року в Осипенківському центральному сільському клубі вперше пройшов вокальний фестиваль-конкурс "Пролісок".  Організатором фестивалю виступила Осипенківська сільська рада.

Метою та завданням фестивалю став пошук та підтримка молодих талантів, збагачення культурних здобутків народу України. У фестивалі - конкурсі взяли участь 29 учнів Осипенківської музичної школи, будинків культури та закладів загальної середньої освіти Осипенківської СР.

Перемогу здобули:

І вікова категорія -Шведова Вероніка (І місце), Солонська Валерія (ІІ місце), Семенов Роман (ІІІ місце);

ІІ вікова категорія - Морозова Анастасія (І місце), Самойлова Дар'я (ІІ місце), Головата Марго (ІІІ місце).

У номінації "Майбутнє громади" перемогу здобув наймолодший учасник конкурсуГальченко Андрій. Диплом у номінації "Глядацькі симпатії" отримав Островський Максим.

Учасники були нагороджені дипломами та солодкими призами, а переможці - відзнаками.

Вітаємо всіх учасників та переможців!