Про анкетування

Дата: 26.12.2018 09:10

Інформуємо, що в сучасному світі набувають стрімкого розвитку цифрові сервіси, відбувається поступове переведення частини комунікативних процесів в електронний формат. Тому є важливим забезпечення постійного зв’язку в питаннях процесу формування та реалізації державної політики в таких сферах як бібліотечна справа, державна мовна політика, євроінтеграція, комунікації,прес-служба, креативні індустрії, культурна спадщина, мистецтво, мистецька освіта, релігія, етнополітика, туризм та інформування щодо актуальних подій, грантових програм, опитувань, тренінгів та інших можливостей.

З цього приводу для забезпечення ефективних комунікацій, гарантування врахування експертної та громадської думки в рішеннях влади та забезпечення прозорості діяльності Міністерство культури України проводить анкетування серед представників державних установ, вищих навчальних закладів, громадських організацій, професійних асоціацій, компаній та громадських активістів, яке триватиме до 28.02.2019 року, за посиланням: http://bit.ly/mincult-anketa.