Святкування 70-річниці Загальної декларації прав людини "Я маю право"

Дата: 18.12.2018 15:09

З нагоди святкування 70-річниці Загальної декларації прав людини, в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», Бердянський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області сумісно з Центром надання безоплатної правової допомоги 10 грудня 2018 року провів урок в ЗОШ № 1 в 4-Б класі на тему: «Міжнародно-правові стандарти в сфері захисту прав людини. Запобігання дискримінації та насильства в школі». В ході уроку в ігровій формі дітям були викладені наступні питання: поняття та основні види прав людини, діяльність ООН та основні положення Загальної декларації прав людини. Хід уроку висвітлювало «ТРК «ЮГ».