Вітання до Всеукраїнського дня працівників  культури  та майстрів   народного мистецтва

Дата: 08.11.2018 09:04

Шановні  працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть     щирі    вітання     з нагоди   професійного  свята — Всеукраїнського дня працівників  культури  та майстрів   народного мистецтва.
        Ми високо цінуємо ваш  вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності  і  творчої  думки неможливі добрі  переміни у нашому суспільному житті.
       Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук,  за вагомі духовні  здобутки.
       Бажаємо   міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих  творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії  і  мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
Нехай  поруч  з  вами завжди  будуть  талановиті  однодумці  та   колеги,  вірні  друзі!

За дорученням  президії

голова  Запорізького обкому  профспілки працівників