Концерт до Дня українського козацтва, Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 16.10.2018 14:04

14 жовтня 2018 року в центральному сільському клубі с.Осипенко відбувся цікавий патріотично-розважальний концерт в честь Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня Захисника України та благодійний концерт в підтримку тяжкохворого.
           Односельчан з триєдиним святом привітав депутат Бердянської районної ради Олійник Микола Петрович та зазначив, що цей день мешканці села на протязі декількох століть святкують як православні українські козаки захисники Вітчизни. Депутат щиро побажав: -Покрови Пресвятої Богородиці, добробут і достаток в кожен дім; -перемоги над новітнім фашизмом, мир спокій і впевненість майбутньому ВСІМ ЛЮДЯМ; -єдності, самостійності та процвітання НАШІЙ НЕНЦІ УКРАЇНІ.
Після концерту на площі біля клубу під живу музику відбулася дискотека.