Повідомлення «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с.Осипенко Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Осипенко Бердянського району Запорізької області (у складі Г

Дата: 12.10.2018 09:28

Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Осипенківська сільська  рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – «Генеральний план с.Осипенко Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Осипенко Бердянського району Запорізької області (у складі Генерального плану)».

Підстава для розроблення: рішення Осипенківської сільської  ради від 25 вересня 2018 року № 8 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с.Осипенко Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Осипенко Бердянського району Запорізької області (у складі Генерального плану)».

Замовник: виконавчий комітет Осипенківської сільської ради.

Мета проекту: оновлення з розширенням меж генерального плану та плану зонування території села Осипенко у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради пропонує  територіальній громаді села прийняти активну участь у підготовці пропозицій при розробці Генерального плану села Осипенко.

Порядок і строк внесення пропозицій до Генерального плану с. Осипенко  фізичними та юридичними особами визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Осипенківської сільської ради за адресою: 71160 с. Осипенко вул. Маріупольське шосе,23. тел/факс: 06153-99-1-31,  землевпорядник Метлицька   Олена Вікторівна.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – «Генеральний план с.Осипенко Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Осипенко Бердянського району Запорізької області (у складі Генерального плану)».

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.