Децентралізація на практиці - вчимося один від одного

Дата: 01.10.2018 21:04

У період 24 по 28 вересня 2018 року Осипенківська ОТГ приймала участь в проекті «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного». В програмі стажування прийняли участь представники об`єднаних громад  з Запорізької, Хмельницької та Чернівецької області. Стажування відбувалося на тему «Успішний досвід та перспективи розвитку об`єднаних громад Черкаської області в галузі освіти, медицини, комунального господарства, туризму тощо».

Від цього проекту залишилися одні позитивні емоції та враження. Нами було побачено колосальну роботу та її етапи, через які пройшли керівники, щоб мешканці гідно почувалися на своїй території. За 5 днів ми побували  у 6 об`єднаних громадах Черкаської області, у 8 населених пунктах, проїхали більше 600 км. Побачили у  селах і велечезний басейн, і обсерваторію, і прекрасні музеї, і школу і дитсадки.