Децентралізація на практиці – вчимося один від одного

Дата: 03.09.2018 16:11

Представники Осипенківської сільської ради взяли активну участь в програмі «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного», організаторами якої є - Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Товариство Лева»(Львів).
Протягом дводенного тренінгу обговорювали ключові проблеми в сфері реформування основних галузей ОТГ (освіта, культура, медицина, надання послуг, робота старост тощо); бачення шляхів реформування в цих галузях; розглядали методи та планування проведення локального аналізу; презентували власні напрацювання в тематичних групах та визначили необхідні пріоритети діяльності, приклади яких хотіли б побачити і перейняти досвід на територіях інших областей України.
Дякуємо тренерам за цікаву, насичену інформаційну і практичну частину тренінгу та кожному представнику ОТГ Запорізької області за комунікацію та обмін досвідом!