З днем медичного працівника

Дата: 18.06.2018 09:30

15.06.2018 року відбулося районне свято присвячене до дня медичного працівника. На святі були присутні представники БРДА, районної ради та Осипенківської сільської ради. Грамотами та подяками були відмічені медичні працівники території:

Павленко Світлана Анатоліївна – фельдшер екстреної медичної допомоги пункту базування в  с.Осипенко.

Говяз Олена Олександрівна - медсестра загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с. Осипенко.

Коломієць Валентина Кирилівна – лікар педіатр АЗПСМ с.Осипенко.

Болжеларська Людмила Михайлівна – регістратор АЗПСМ с.Осипенко.

Бровко Алла Іванівна – медична сестра загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с.Осипенко.

Ткаченко Інна Станіславівна - медична сестра загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с. Осипенко.

Головатий Валентин Іванович водій екстреної медичної допомоги пункту базування с. Осипенко.

Мільчаков Олег Олексійович – головний лікар Новопетрівської АЗПСМ.

Зайцева Світлана Миколаївна- медсестра загальної практики сімейної медицини Новопетрівської АЗПСМ.

Смирний Володимир Миколайович – водій невідкладної медичної допомоги Новопетрівської АЗПСМ.

Дорогань Петро Петрович – фельдшер невідкладної медичної допомоги Червонопільської АЗПСМ.

Іванченко Вікторія Іванівна – дитяча медична сестра Червонопільської АЗПСМ.