Відбірковий тур талант-шоу "Кращий голос Бердянщини. Діти"

Дата: 04.04.2018 14:46

В період з 30 березня по 1 квітня пройшли відбірні тури районних конкурсів в рамках масштабного проекту «Кращий голос Азова. Діти», який проводився за ініціативою народних депутатів України Олександра Пономарьова, Сергія   Валентирова і Дмитра Лубинця. Завдяки «сліпим прослуховуванням» сформувалися майже всі команди тренерів Запорізької області.

1 квітня в місцевому Будинку культури ім..Шевченко відбувся відбірковий тур талант-шоу «Кращий голос Бердянщини. Діти». В чотирьох часовому конкурсі прийняли участь 52 дитини із Бердянського району. Серед учасників було багато дітей, які вже намагалися підкорити сцену талант-шоу в минулому році. В цьому році з Осипенківської ОТГ прийняли участь 6 учасників. З с.Червоне Поле прийняли участь такі учасники: Отрішко Владислав, Гладущенко Галина, Тарасюк Ксенія. З с.Осипенко прийняли участь такі учасники: Петрик Ярослав, Кузьмова Євгенія, Кузьмова Ксенія.

За правилами конкурсу, під час «сліпих прослуховувань» юні виконавці своїм співом намагалися повернути крісла трьох тренерів. А наставники, в свою чергу, поверталися, тільки до тих дітей, у виборі яких були впевнені. Після виступів у молодшій групі, а потім і в старшій, наставники, у яких не були сформовані команди, оголошували імена тих вокалістів, яких відмітили в своїх блокнотах під час прослуховувань. Таким чином, команди наставників талант-шоу «Кращий голос Бердянщини. Діти» виглядають так:

Команда Оксани Черкез:

• молодша вікова категорія: Валерія Солонська, Вероніка Шведова, Роман Семенов;
  • старша вікова категорія: Ксенія Єсіпова, Анатолій Заєць, Ярослав Петрик.

Команда Тетяни Петренко:

• молодша вікова категорія: Ангеліна Касьянова, Ульяна Андреєва, Дар'я Солонська;
  • старша вікова категорія: Наталя Цис, Аріна Корж, Христина Солодовник.

Команда Сергія Бережного:

• молодша вікова категорія: Олександра Копоть, Людмила сіра, Максим Кущ;
  • старша вікова категорія: Анастасія Сущева, Карина Хоменко, Анастасія Панченко.

Після своїх виступів діти отримали солодкі подарунки і дипломи учасників відбірних турів талант-шоу.