Осипенківська громада
Запорізька область, Бердянський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Конкурс суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Осипенківської сільської  ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту  а саме : зовнішні мережі теплопостачання с.Червоне поле вул.Центральна Бердянського району Запорізької області   (для   теплопостачання Червонопільської ЗОШ І-ІІІст.)

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна для прийняття в комунальну власність.

Платник робіт з оцінки:  Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки:  3,5 тис.грн.

Подібний до об'єкта оцінки об’єкт- зовнішні мережі теплопостачання  Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.. та ДНЗ «Колосок» (с.Новопетрівка вул.Центральна  Бердянського району Запорізької області).

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (зі змінами, внесеними наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018 №47, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за №198/31650) (далі-Положення). До участі у конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки. Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленою в додатках 3-5 до Положення формою.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення на адресу:  71160 Запорізька область Бердянський район вул.Маріупольське шосе,23  або безпосередньо  до  Виконавчого комітету Осипенківської сільської ради (с.Осипенко Бердянського району  вул.Маріупольське шосе,23 кабінет  секретаря  до 17.00 год  19 листопада  2018 р.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

 Конкурс відбудеться 22 листопада  2018 року за адресою: 71160 Запорізька область Бердянський район вул.Маріупольське шосе,23  каб. № 7  о 10-00 год  тел. 0615399146».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь